Floorball Camp

Úvod Trailer Máchovo Jezero Trenéři Trénink Gólmani Freestyle FC Star Válka barev FC Liga Média Doprovodný program FC Cup Download Fotogalerie Práce na FC

Salming Floorball 2018
Letní florbalový kemp pro kluky 9 - 19 let.
16. ročník
Máchovo jezero
30. června - 8. července 2018

Zažiješ nejlepší prázdniny a poznáš nová přátelství se všemi, pro které florbal znamená tolik, co pro tebe. Čeká na tebe profi trénink, turnaje a soutěže o skvělé ceny a super doprovodný program. Získáš nové zkušenosti, zahraješ si s hvězdami extraligy a reprezentanty ČR. Na gólmany čeká speciální trénink a gólmanská soutěž. Nejvíce se ale můžeš těšit na to, o čem se zde nedočteš: na skvělou atmosféru, nonstop zábavu..... Jestli už víš, že je florbal pro tebe ta pravá věc, tak určitě přijeď, bez ohledu na svůj věk a současné hráčské umění! FLOORBALL CAMP je nejlepší akcí florbalového léta, na které letos nesmíš chybět ani ty! Začni svoji florbalovou kariéru na Floorball Campu!

FLOORBALL CAMP - ORIGINAL, ZALOŽEN ROKU 2003

Kempové barvy: červená, modrá, bílá

V ČEM JE FLOORBALL CAMP TOP?
ORIGINAL Floorball Camp je od roku 2003 prvním čistě florbalovým kempem v České Republice.
KVALITA Floorball Camp nabízí špičkový, každoročně pečlivě připravovaný a inovovaný tréninkový program pro hráče i gólmany. Účastníky trénují extraligoví hráči a reprezentanti ĆR i hráči ze zahraničních lig.
JEDINEČNOST Floorball Camp si zachovává jedinečnost výroční akce, nekoná se turnusově.
LOKALITA Floorball Camp se koná v jedné z nejatraktivnějších lokalit naší země. Účastníci mají možnost skvělého koupání a relaxace u bílých písčitých plážích Máchova jezera.
VZOR Pro svoji organizační kvalitu programu je Floorball Camp považován za špičkovou akci mezinárodní úrovně a stal se vzorem a zdrojem inspirací pro ostatní akce u nás i v zahraničí.
ATMOSFÉRA Některé sportovní kempy pracují na systému "zaplať - příjeď – po pár dnech odjeď". Na Floorball Campu účastník zažije skutečnou atmosféru letního kempu.
PŘÁTELSTVÍ Floorball Camp se stane místem kam se budeš těšit celý rok. Na staré i nové kamarády, své trenéry a instruktory. Na Floorball Campu byli a jsou účastníci, kteří na kempu strávili část svých prázdnin od dětství až do dospělosti.
CENA Cena 6890 Kč za devítidenní Floorball Camp je i přes vysokou organizační kvalitu a pestrost florbalového a doprovodného programu bezkonkurenční!

O florbalovém a doprovodném programu se dozvíš z odkazů na horní černé liště této stránky.

Floorball Camp

Floorball CampFloorball Camp

Floorball Camp

Univerzitní florbalový kemp

Účastníci Floorball Campu, kteří již studují na vysoké škole, mají možnost pokračovat v účasti na Univerzitním florbalovém kempu, který navazuje na tradice Floorball Campu. Tento kemp je určen pro studenty a studentky všech vysokých škol a dalších forem pomaturitního studia.

© 2003-2019 www.floorballcamp.cz
Valid XHTML1.0, CSS2.0; Encoding: UTF-8