Floorball Camp

Úvod Trailer Máchovo Jezero Trenéři Trénink Gólmani Freestyle FC Star Válka barev FC Liga Média Doprovodný program FC Cup Download Fotogalerie Práce na FC

Gólmani

Gólmani mají při speciálním tréninku možnost srovnání svých technických dovedností a stylu a využívají ke svému zdokonalení rady těch nejzkušenějších českých gólmanů. Gólmani vytvoří každoročně super partu a i ti nejmladší se těší velkému respektu všech účastníků. Soutěž o nejlepšího gólmana je jednou z nejprestižnějších soutěží kempu. Je při ní uplatňován věkový koeficient a proto mají stejnou šanci na vítězství všichni účastníci, bez ohledu na svůj věk. V soutěži jsou oceněni hodnotnými cenami všichni účastníci.

Trenérem gólmanů letošního kempu bude reprezentant ČR Lukáš Bauer (Florbal Technology Mladá Boleslav), který byl jako účastník poprvé na Floorball Campu jako dvanáctiletý, letos bude na FC celkem již po deváté, z toho po páté jako trenér!
Trenérem gólmanských nadějí na letošním kempu bude také již po desáté reprezentační gólman David Rytych!

Floorball Camp

Floorball CampFloorball Camp

Floorball Camp Floorball Camp Floorball Camp Floorball Camp Floorball Camp Floorball Camp

Floorball Camp Floorball Camp Floorball Camp

Mnoho gólmanů, účastníků minulých ročníků Floorball Campu, dnes již pravidelně nastupuje v nejvyšších soutěžích, nebo dokonce patří k oporám extraligových týmů, jako např.:

Jan Barák - TJ JM Chodov, gólman reprezentace ČR (FC 2003 - 2005)
Lukáš Bauer - Florbal Technology Mladá Boleslav, gólman reprezentace ČR (FC 2003 - 2006)
Jan Cimbálek - FBŠ Bohemians, gólman juniorské reprezentace ČR (FC 2009 - 2010)

© 2003-2018 www.floorballcamp.cz
Valid XHTML1.0, CSS2.0; Encoding: UTF-8