Floorball Camp

Úvod Trailer Máchovo Jezero Trenéři Trénink Gólmani Freestyle FC Star Válka barev FC Liga Média Doprovodný program FC Cup Download Fotogalerie Práce na FC

Rodičům

Vážení rodiče,
péči o bezpečnost a zdraví účastníků věnujeme maximální pozornost. Věříme, že se Váš syn vrátí z Floorball Campu nejen spokojen a pln nových zážitků, ale také zdráv. Po celou dobu kempu je zajištěna profesionální zdravotní péče. V jakýchkoliv závažných případech v době konání kempu, např. v případě nemoci Vás budeme bezodkladně kontaktovat. V případě potřeby neváhejte kdykoliv volat naší infolinku. Účastníci jsou rozděleni do skupin podle věku. Jestliže přijíždíš na kemp s kamarády, budeš s nimi ve stejné tréninkové skupině a ubytován budeš podle vašeho společného přání. Skupinoví instruktoři, hráči nové nastupující florbalové generace, mají vedle hráčských kvalit také předpoklady vést mladší kamarády tím nejlepším možným způsobem. Trénink probíhá také v rámci speciálních klinik pod vedením reprezentantů ČR a špičkových prvoligových hráčů.
Floorball Camp je veden Danielem Žáčkem.

Floorball Camp

MÉDIA - reportáž ČT z Floorball Campu, komentáře účastníků minulých ročníků
DOPRAVA - zde naleznete navigaci, jak se dostat do kempu

Cena: Cena: 6890 Kč* - 9-ti denní program, ubytování ve 4 lůžkových chatkách. Uvedená cena je kalkulována vč. stravování formou plné penze s pitným režimem.

*Zvýhodněná cena, viz "Pokyny k platbě". Pitný režim v době tréninku není obsažen v ceně, účastníci si ho zajišťují samostatně, v areálu teče pitná voda. Cena kempu neobsahuje: minigolf 30 Kč / hod, paintball (pouze pro zájemce, nepovinný) - zvýhodněná cena, vstupy na pláž. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu místa konání akce, zejména v důsledku nepředvídatelných okolností. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu v důsledku nepříznivého počasí. V těchto případech nevzniká nárok na vrácení účastnického poplatku, ani jeho části.

V případě, že žádáte svého zaměstnavatele o příspěvek na letní tábor, vyplňte v přihlášce také fakturační adresu, IČ a DIČ svého zaměstnavatele. Fakturu zašleme na uvedenou adresu vašeho zaměstnavatele. Doporučujeme Vám si zjistit, zda-li vaše zdravotní pojišťovna přispívá na ozdravné pobyty dětí. Daňový doklad Vám v případě, že budete žádat zdravotní pojišťovnu o příspěvek, předáme na začátku kempu. Zaplacením účastnického poplatku vyjadřujete souhlas s uvedenými stornopodmínkami a potvrzujete přijetí formuláře "Pokyny k platbě". Tento formulář Vám zašleme po přihlášení.

Stornopodmínky:
Při odhlášení do 15. 6. 2018 bude vrácena celá částka bez stornopoplatku 1700 Kč.
Při odhlášení po 15. 6. 2018 bude vrácena celá částka bez stornopoplatku 1900 Kč.
Při ukončení pobytu v průběhu akce z jakéhokoliv důvodu nevzniká nárok na vrácení účastnického poplatku ani jeho části.

Postup pro přihlášení
1. Vytiskněte si těchto pět formulářů:

Infolist Floorball Campu

(Microsoft Word document, 28 kB)

Tento formulář obsahuje kompletní souhrn informací a kontaktů pro rodiče - adresu kempu, číslo infolinky, adresu pro zasílání e-mailů účastníkům v průběhu kempu, čas zahájení a ukončení kempu, seznam povinného a doporučeného vybavení a další důležité informace. Formulář si uschovejte.

Prohlášení zákonného zástupce účastníka Floorball Campu

(Microsoft Word document, 33.5 kB)

Bez odevzdání řádně vyplněného formuláře není účast na kempu možná! Formulář odevzdáte až před zahájením kempu.

Posudek o zdravotní způsobilosti účastníka Floorball Campu

(Microsoft Word document, 27 kB)

Lékařem potvrzený formulář odevzdáte až na začátku kempu.

Žádost zákonného zástupce o předání účastníka Floorball Campu jiné osobě

(Microsoft Word document, 26 kB)

Tuto žádost je nutno vypnit v případě Vaší žádosti o předání účastníka jiné osobě v průběhu, nebo po skončení kempu. Při předčasném opuštění kempu z určitých důvodů (zdravotních, rodinných, sportovních atd.) je bezvýhradně nutné osobní převzetí rodiči nebo pověřenou osobou, uvedenou v této žádosti. V případě potřeby formulář řádně vyplňte a odevzdejte ho při začátku kempu, v době konání ho zašlete poštou na adresu kempu.

Žádost o samostatný odjezd účastníka Floorball Campu

(Microsoft Word document, 25 kB)

2. Nyní přejděte do sekce Přihláška

Floorball Camp

© 2003-2019 www.floorballcamp.cz
Valid XHTML1.0, CSS2.0; Encoding: UTF-8